Главная » Новини Тернополя » Як в Тернополі знайти роботу людям після 50-ти
5656 Шишки на ногах "рассасываются" почти мгновенно, если... 2288c98694fddba9a8eca191da264a731396893135 Правда про ягоды для похудения. Ирины Круг рассказала про ягоды годжи. 67b25995e0202661684cbeaf2aaedd261401912423 Автомойки потрясены! Ученые изобрели средство, которое отталкивает грязь от авто! 2212 (2) Такого вы еще не видели. Бросают курить ВСЕ! Без проблем БРОСИЛ курить за 1 сутки.
         
Як в Тернополі знайти роботу людям після 50-ти

Як в Тернополі знайти роботу людям після 50-ти

Вважається, що майже пенсіонеру в Україні знайти роботу без пониження в статусі і зарплатні нереально, якщо тільки він не унікальний спец. Так, часто таких кадрів роботодавці брати побоюються, і більшості трудящих доводиться триматися за існуюче місце роботи в буквальному сенсі зубами. Але якщо раптом залишилися без нього, сумувати не варто — як розповіли «Сьогодні», завжди є шанс безкоштовно перевчитися, з допомогою держави розпочати свій бізнес і навіть зайнятися творчістю.

Читайте также: Врачи шокированы! КОСТОЧКА на ноге лечится за неделю!

РЕКРУТИНГ: СТЕЖТЕ ЗА ЗОВНІШНІСТЮ

За даними опитувань міжнародного кадрового порталу HeadHunter, обмеження за віком співробітників є у більшості компаній майже для кожної посади, а передпенсійний вік — одна з головних причин вікової дискримінації при прийомі на роботу. У заявках роботодавці чітких меж не вказують, але «за замовчуванням» чекають кандидатів у середньому до 40 років, кажуть в рекрутинговій компанії Smart Solutions. «Для фахівців в продажах, маркетингу, фінансах 30-45 років — середній рівень, — пояснює Інна Степаненко, керівник відділу рекрутмента компанії. — У віці 50-55 років розглядаються тільки ТОПи. За п’ять років ми жодного разу не інтерв’ювали кандидатів старше 50 років в цьому сегменті».

А ось у виробництві та агросекторі такі кандидати потрібні. «Ми розглядали 45-60-літніх на посади директорів бетонного, цукрового заводів, шахтоуправління, старшого агронома, начальника виробничої бази в фермерському господарстві, — розповідає Степаненко. — Їх плюси — досвід, вміння знаходити спільну мову з владою, стійкі ділові зв’язки в своєму регіоні. Але є й мінуси — негнучкість, невміння вчасно перебудуватися бізнес-середовищі, що швидко змінюється, незнання мов, «совковість».

Немає чітких вікових меж і в IT-сфері. Там, за словами експерта, готові дивитися і 60-річних кандидатів, лише б володіли англійською. Часто пенсіонерам, за даними порталу hh.ua, пропонують роботу вахтерами і охоронцями, торгові та страхові компанії — в продажах. Актуальні вакансії — менеджер з продажу опалубки, рекламних площ, агент з нерухомості, фінансовий консультант (продаж страхових полісів), ще беруть начальниками відділів безпеки, інженерами з охорони праці, комірниками та завгоспами. У чоловіків-пенсіонерів є шанс влаштуватися водіями та експедиторами, у жінок — покоївками, прибиральницями, няньками і домробітницями. «Це середньостатистична картина ринку праці. «Але до нас приходили кандидати у віці 50 років, що виглядали на 40, — каже Інна Степаненко. — Якщо людина стежить за своєю зовнішністю, займається спортом, стильно одягається, подорожує, проходила стажування або додаткове навчання — вона має ментальність молодої людини (в курсі останніх подій, говорить англійською мовою, приймає зміни, не перешкоджає впровадженню нововведень і т. д.) і буде затребувана».

БІРЖІ ПРАЦІ: ПЕРЕВЧАТЬ І ДАДУТЬ ГРОШЕЙ НА БІЗНЕС

За словами начальника відділу інформації, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Київського міського центру зайнятості Олександра Ганієва, столичні роботодавці в заявках цікавляться не віком кандидатів, а навичками та досвідом. «Щоб підбадьорити і зорієнтувати людей старшого віку, райцентри зайнятості регулярно проводять для них безкоштовні семінари «Особливості зайнятості осіб старше 45 років», «Середній вік та професійна кар’єра», «Особливості зайнятості осіб старше 55 років», — розповідає Ганієв. Займаючись перепідготовкою та працевлаштуванням громадян, біржі праці не ділять їх на вікові категорії, і будь-хто може відправитися в один з 14 навчальних закладів, з якими у КМЦЗ є домовленість, і вчитися за вибраним з 111 напрямків (у Національному педуніверситеті ім. М.П. Драгоманова, Інституті післядипломної освіти НАУ та ін.), 43 з яких — робітничі 68 — для безробітних з вищою освітою (в кожному регіоні свої заклади).

Ще КМЦЗ нагадує, що люди передпенсійного віку (то тільки за два роки до настання права на пенсію) на загальних підставах можуть користуватися його допомогою для старту бізнесу. Їм видадуть одноразову допомогу з безробіття у розмірах річної суми, якщо буде наданий адекватний бізнес-план, і дирекція центру за результатами профдіагностики безробітного довірить йому ці кошти (рішення про видачу приймається протягом 10 днів). Відмовити можуть, якщо з попереднього місця роботи звільнили «за статтею», кандидат відмовлявся від двох пропозицій відповідних йому вакансій, перепідготовки або якщо перервав її безпричинно, або ж по секрету від центру підробляв, одночасно отримуючи допомогу з безробіття, але через вік — не мають права.

Є ІДЕЇ ПІДРОБІТОК

Поділитися досвідом. Проектувальнику Івану Лисенко після виходу на пенсію довго ще дзвонили молоді колеги і питали поради. «Ось і вирішив — нехай за це хоча б символічно платять! Оповістив співробітників профільних, суміжних підприємств, що буду підробляти, і консультую, — розповідає він. — Ще можна стати репетитором для студентів, молодих фахівців». Якщо ви — хороший медик, інженер і тому подібний цінний «кадр», ваші послуги можуть мати попит, адже вузівська освіта в наш час рідко робить з випускника готового співробітника.

У чергу. Безліч зайнятих людей в наш час потребують того, щоб хтось посидів замість них в жеку, лікарні, БТІ. «Провести в черзі пару годин — нелегка праця, але, крім вільного часу, від мене нічого не потрібно — тільки вчасно подзвонити, що черга підійшла, або самому заплатити за рахунками, забрати-замовити довідку, — ділиться досвідом підробітку пенсіонерка Марія Лінчук. — Заразом і свої проблеми повирішувати, а для реклами достатньо обклеїти оголошеннями під’їзди сусідніх будинків ».

Екскурсії. Якщо прожили у своєму місті довгі роки і ви непоганий оповідач — «велкам» в екскурсоводи! «Прогулянки вихідного дня (від 30-40 грн з людини) у столиці зараз в моді, і я зрозумів, що старожилу є що розповісти про рідних місцях, — розповідає киянин Павло Горілий. — Вожу людей по центру, розповідаючи, де алкоголіки у часи сухого закону штурмували магазини і збиралися перші хіпі столиці». Покопайтеся в пам’яті, підберіть найяскравішіісторіїі запропонуйте співтовариствам краєзнавців, на тематичних сайтах розповіді про минуле, в якому місто було іншим.

Шоу-біз. Багато акторських і модельних агентств створюють бази даних з персонажами різного типажу і віку. Це не тільки професіонали, але і просто колоритні люди. Залиште фотографії, беріть участь в кастингах (massovka.com.ua, casting.ua) — цілком імовірно, що вам запропонують роль у серіалі чи рекламі. «Чим ви гірші за тих, хто розхвалює гелі від ревматизму? В крайньому випадку, можна походити на зйомки ток-шоу — за день сидіння в залі платять від 70 грн, напувають кавою й годують бутербродами», — ділиться досвідом киянка Валентина Мамаєва.

Хенд-мейд. Якщо грошей на бізнес в центрі зайнятості не дадуть, можна розпочати його і самій, як мешканка Борщагівки Олена Малишко. «Після смерті чоловіка (раніше я взагалі майже не працювала), щоб відволіктися, спробувала в’язати гачком, — розповідає вона. — Донька підсунула журнали з моделями, і через пару місяців я вже щосили плела скатертини і кофтинки, а вона вчила мене, як їх продавати через Інтернет».

Садочок вдома. «А я організувала міні-дитсадок: спочатку сусідка запропонувала посидіти з малюком, потім привели дітей удвох з подругою, і тепер у мене кожен день 2-3 підопічних і до 2000 грн зарплати на місяць», — ділиться досвідом жителька Троєщини Галина Тишко. Зарплати нянь, за данимирекрутерів, у минулому році були на такому ж рівні — 1000-3000 грн.

ЗАКОН НА БОЦІ 50-РІЧНИХ

ЗУ «Про зайнятість населення» підтримує «громадян, яким до виходу на пенсію за віком залишилося 10 і менше років», — вони у списку тих, кому належить сприяння з працевлаштування. Щоб підприємства працевлаштовували їх охочіше, держава зобов’язала фірми з чисельністю співробітників більше 20 осіб наймати неконкурентоспроможних товаришів по квоті: 5% чисельності штату за попередній календарний рік (зараз квоти встановлюють місцеві держадміністрації). Якщо компанія цього лімітуне дотримається (а звітувати перед виконавчою владою доведеться щорічно), за кожну необгрунтованувідмову кандидату вона сплатить штраф — 2 мінімальні зарплати. Також фірмам за активний прийом на роботу «неконкурентників» покладені компенсації виплат єдиних страхових внесків до Соцстраху.

Сегодня

Читайте: Как мыть машину 2 раза в год? Это средство скрывали все автомойки!

nagiev4 Нагиев: "Я в 47 в прекрасной форме! Совет актера: "Для накачки мышц ..." 33 Электрики придумали, как законно платить за свет на 50% МЕНЬШЕ! 11211 Как снизить расход бензина: экономить просто! Это действительно эффективно 11 (2) Как восстановить зрение своими силами? Видеть на все 100%. Записывай способ...

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
19 Помял машину? Через 15 минут на авто ни единой вмятины. Пользуйся! 27 "Антихрап" 100% действует на всех! Причина храпа раскрыта! Он легко лечится дома так... 24 Жвачка сжигает жир эффективнее, чем диета! До -20 кг за месяц! 21 Как набрать мышечную массу без стероидов. Всего месяц и ТЫ аполлон!
23 Маленькая грудь? Это средство творит чудеса! Грудь РАСТЕТ как на ДРОЖЖАХ! +2 размера за 2 недели 25 БЕДРА и ЖИВОТ уйдет за неделю! Просто пей вечером 1 стакан воды с... 26 Диеты больше не нужны! Самый ЭФФЕКТИВНЫЙ способ похудения! 17 Немецкие врачи нашли домашний способ избавиться от косточки. Метод прост...

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.