У Китаї запустили аналог чату зі штучним інтелектом ChatGPT, але MOSS вимкнули майже одразу через перевантаження

Кoмaндa вчeниx з унівeрситeту Фудaнь у Шaнxaї зaпустилa чaт-бoт MOSS нa бaзі штучнoгo інтeлeкту. Він мoжe підтримувaти діaлoг прирoдними мовами, генерувати та переробляти тексти, https://vdombai.ru/otdyh-v-gorah-dombaya/ писати шифр та інше.

Чат-кавасаки поки має що скромніші можливості щодо відомого ChatGPT. Проте MOSS матиме відкритий вихідний адрес для простішого розвитку проекту. Нейронна натурщица навчається під часочек діалогу з людьми та іншими моделями ШІ, у праздник час, як ChatGPT використовує навчання з підкріпленням держи базі людських відгуків RLHF (Reinforcement Learning from Human Feedback).

Розробники визнають, що с подачи малий обсяг даних та недостатню потужність серверів MOSS справляється із запитами гірше ChatGPT. В результаті малих знань насчет світ нейромережа може давати хибні дані та відповіді. Також MOSS краще розуміє та може генерувати осмислені тексти англійською мовою.

Вчені планували публічний запускание для обкатки та подальшого навчання нейронної моделі. Але після появи інформації для запуск у китайських соцмережах сервера MOSS невыгодный витримали великого напливу охочих, що змусило розробників тимчасово закрити теледоступ.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.